شرایط گارانتی

شرایط گارانتی ساعتهای مچی اصلی و High Copy (گارانتی هر کالا در مشخصات فنی همان کالا موجود میباشد)

۱- یک یا دو سال گارانتی کارکرد موتور

۲- سه ماه گارانتی باطری

۳-موتور ساعتهای اتومات شش ماه گارانتی دارد

۵-گارانتی رنگ (آبکاری) وبند حالت چرم

الزاماً مطالعه بفرمایید

اگررنگ قاب از رو و پشت و رنگ بند فلزی از رو و داخل به صورت یکنواخت، ازبین برود شامل گارانتی می باشد. لذا اگر یک قسمت از موارد ذکرشده (بندفلزی و قاب ساعت)رنگ آن به دلیل استفاده نادرست شما خریدار محترم ازبین برود و قسمتهای دیگر رنگ به همان حالت ثابت باشد از گارانتی خارج میشود. تشخیص گارانتی و یا خارج از گارانتی بودن کالا بعهده فروشگاه دزتایم خواهد بود.

**** ساعت مچی که بند آنها حالت چرم دارد شامل گارانتی نمی باشد

۶- کالای تعویضی که تولید آن متوقف شده است به شرط دارا بودن شرایط پشتیبانی با کالای مشابه تعویض و اختلاف قیمت مربوطه محاسبه می‌گردد.

۷- ضدآب

ساعت های های کپی مقاوم در برابر آب ،شامل گارانتی نمی باشد لذا گارانتی کالاهایی (ساعت مچی)که مقاوم در برابر آب باشند(مخصوص شنا) توضیحات آن را در پایین هرکالا به شما خریدار محترم ارائه می دهیم

۸- خرابی ناشی از ضربه ، شکستگی و برخورد مستقیم یا غیر مستقیم با آب و کار در محیط های آلوده به مواد شیمیایی یا مرطوب منجر به از کار افتادن موتور و همچنین مواردی ناشی از استفاده ناصحیح مشمول خدمات گارانتی نمی باشد

۹- دستکاری ساعت توسط افراد غیر متخصص، موجب ابطال گارانتی ساعت می شود. هرگونه آسیب به موتور ساعت ایجاد شود بنا به نظر کارشناسان دزتایم باید تائید گردد و اگر سهل انگاری در نگهداری باعث ایجاد آسیب شود شرایط گارانتی محصول محیا نمی باشد و جهت انجام امور هزینه آن از مشتری اخذ خواهد شد.

۱۰- کارت گارانتی و فاکتور فروش ساعت مچی باید مادامی که میخواهید از گارانتی بهره مند باشید نزد شما بماند زیرا در صورت وجود نداشتن این موارد گارانتی قابل پیگیری نخواهد بود. فاکتور وکارت گارانتی بدون مهر فروشگاه دزتایم فاقد هرگونه گارانتی می باشد.یک نسخه از این گارانتی در فروشگاه دزتایم بایگانی میشود

۱۱- جهت ارسال ساعت به دفتر برای گارانتی تمامی هزینه های پستی (رفت و برگشت) به عهده شما خریدار محترم می باشد لذا اگر ۷۲ساعت بعداز تحویل از مامور پست ایراد فنی داشته باشد هزینه رفت و برگشت توسط پست بعهده فروشگاه می باشد.

۱۲- فروشگاه دزتایم هیچ گونه تعهدی جهت تعمیر قطعاتی که زمان پشتیبانی آن‌ها به اتمام رسیده یا پشتیبانی آن‌ها باطل شده است را ندارد. اما در صورتی که این امکان وجود داشته باشد با دریافت هزینه تعمیر خواهد شد.

۱۳- قبل از ارسال محصول به دفتر با شماره های موجود در سایت deztime.com تماس بگیرید در غیر اینصورت عواقب برعهده خریدار میباشد.

نکات استفاده صحیح از ساعتهای مچی های کپی اصل

۱- جهت عمر بیشتر بندحالت چرم از تماس با آب خودداری کنید.

۲- محکم بستن بند ساعت باعث عرق کردن مچ دست ودرنهایت باعث خراب شدن بدنه زیرین بند می شود.

۳- ضدآب: روی درب پشت ساعتها علامتهایی حک شده است(۳ATM,5ATMو…..) زمان استفاده از ساعت اگر به علامتهای پشت درب ساعت دقت شود هیچ وقت درون ساعت آب نفوذ نخواهد کرد. ولی تا ۷۰ درصد ،ساعتهای های کپی موجود در بازار شامل این علامتها و کارایی می باشند ۳۰ درصد دیگر فیک بوده و این علامتها هیچ کارایی در ساعت ندارد.

۴- ساعت های های کپی اصل را از تماس با آب و ادلکن و لوازم ارایشی ،عطر دور نگه دارید.

شرایط گارانتی ساعتهای سالنی و دیواری

*یک سال تا سه سال گارانتی کارکرد موتور

– شکستگی بدنه و لوازم جز گارانتی نمی باشند.

– زمان تحویل کالا از پست یا باربری اگر کالا شکسته باشد دزتایم هیچگونه مسئولیتی در قبال کالای شکسته ندارد.

– دستکاری ساعت توسط افراد غیر متخصص، موجب ابطال گارانتی ساعت می شود. هرگونه آسیب به موتور ساعت ایجاد شود بنا به نظر کارشناسان دزتایم باید تائید گردد و اگر سهل انگاری در نگهداری باعث ایجاد آسیب شود شرایط گارانتی محصول محیا نمی باشد و جهت انجام امور هزینه آن از مشتری اخذ خواهد شد.

– کارت گارانتی و فاکتور فروش ساعت مچی باید مادامی که میخواهید از گارانتی بهره مند باشید نزد شما بماند زیرا در صورت وجود نداشتن این موارد گارانتی قابل پیگیری نخواهد بود. فاکتور وکارت گارانتی بدون مهر فروشگاه دزتایم فاقد هرگونه گارانتی می باشد.یک نسخه از این گارانتی در فروشگاه دزتایم بایگانی میشود

– جهت ارسال ساعت به دفتر برای گارانتی تمامی هزینه های پستی (رفت و برگشت) به عهده شما خریدار محترم می باشد

– فروشگاه دزتایم هیچ گونه تعهدی جهت تعمیر قطعاتی که زمان پشتیبانی آن‌ها به اتمام رسیده یا پشتیبانی آن‌ها باطل شده است را ندارد. اما در صورتی که این امکان وجود داشته باشد با دریافت هزینه تعمیر خواهد شد.

– قبل از ارسال محصول به دفتر با شماره های موجود در سایت deztime.com تماس بگیرید در غیر اینصورت عواقب برعهده خریدار میباشد.